Akcijos.lt

Jysk akcijų leidinys

2024-07-16 – 2024-07-29
26 puslapiai
JYSK - Jysk akcijų leidinys 1 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 2 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 3 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 4 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 5 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 6 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 7 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 8 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 9 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 10 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 11 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 12 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 13 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 14 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 15 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 16 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 17 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 18 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 19 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 20 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 21 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 22 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 23 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 24 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 25 puslapis
JYSK - Jysk akcijų leidinys 26 puslapis

Ar norite žinoti aktualiausias prekybos tinklo „JYSK“ nuolaidas? Tada jums pravers „JYSK“ akcijų leidinys, kurį galite rasti internetinėje svetainėje akcijos.lt. Čia visi leidiniai yra nuolat atnaujinami, todėl visada rasite tik aktualiausią informaciją apie išskirtinius „JYSK“ (ir kitų parduotuvių) pasiūlymus. Patikrinkite akcijų leidinį jau dabar ir išsirinkite patinkančias prekes.

„JYSK“ – kas tai per prekės ženklas? Šio prekybos tinklo pradžia prasidėjo prieš daugiau nei 40 metų Danijoje, kai jo įkūrėjas nusprendė pasukti į lovos užtiesalų ir patalų verslą. Nors tada tai buvo tik nedidelė vieta, dabar „JYSK“ yra vienas iš populiariausių prekybos tinklų – šių parduotuvių jau yra daugiau nei 3000 ir jos veikia 48 šalyse. 

Lietuvoje „JYSK“ yra jau seniai žinomas ne tik dėl puikios kokybės, bet ir dėl didelės prekių įvairovės! Čia visada rasite ne tik daugybę stilingų patalynių, pagalvėlių, žvakių ar indų, bet ir puikių vidaus bei lauko baldų, kurie padės tobulai įsirengti savo namus.

Patarimas: jeigu jums aktualu „JYSK“ leidinys ir geriausios kainos, tada visiems šios parduotuvės klientams rekomenduojama prisijungti prie lojalumo sistemos. Tada galėsite gauti skaitmeninę arba plastikinę nuolaidų kortelę ir patinkančias prekes pirkti dar pigiau – kartais nuolaidos gali būti pasiekiamos tik su šia kortele. Žinoma, ši investicija jums daug nekainuos. Jei pasirinksite turėti skaitmeninę kortelę, tada ji bus nemokama. Ar norite plastikinės, kurią galėtumėte įsidėti į piniginę? Tada reikės sumokėti tik 0,99 Eur.

Jeigu jus sudomino naujausias „JYSK“ nuolaidų katalogas ir jo pasiūlymai, tada šias prekes galite įsigyti ir dar paprasčiau – per internetinę svetainę. „JYSK“ siūlo greitą ir saugią prekių pirkimo sistemą, todėl jau per kelias dienas turėsite jums patinkančias prekes. Tiesiog įsidėkite jas į krepšelį, sumokėkite už prekes ir pasirinkite pristatymo būdą – į paštomatą, į namus arba į artimiausią „JYSK“ parduotuvę.

Ar jums patiko naujausias „JYSK“ katalogas ir norite įsigyti kelias prekes? Tada nepamirškite, kad akcijinių prekių kiekis yra ribotas, todėl rekomenduojama ilgai nelaukti ir patikrinti dabartinį artimiausios fizinės parduotuvės arba „JYSK“ internetinės svetainės asortimentą.

Kiti leidiniai iš JYSK

Leidinių nerasta

Kitos parduotuvės iš "Namams ir buičiai"

 • Senukai parduotuvė
 • Ermitažas parduotuvė
 • PEPCO parduotuvė
 • Moki-Veži parduotuvė
 • Thomas Philipps parduotuvė
  Naujas
 • Bikuva parduotuvė
 • Lankava parduotuvė
 • Jupoja parduotuvė
 • Lytagra parduotuvė
 • Viskas namams parduotuvė
 • Švaros Prekės parduotuvė
Pasinaudokite ypatingais JYSK parduotuvių pasiūlymais ir sutaupykite daugiau brangaus laiko bei pinigų! Visas JYSK akcijas ir nuolaidas apžiūrėkite vienoje vietoje nė neišeidami iš namų – visi privalumai patogiai pasiekiami internetu! Neradote pasiūlymo aktualioms prekėms? Pasižvalgykite kitų parduotuvių leidiniuose – galbūt čia jūsų laukia ypatingos nuolaidos ar išpardavimai.
Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė