Akcijos.lt

RIMI Akcijos

Ar norite greitai sužinoti daugiau apie visas aktualias prekybos tinklo „Rimi“ akcijas? Tada jums gali praversti akcijos.lt svetainė, kurioje kiekvieną antradienį galite rasti naujausią „Rimi“ leidinį ir taip geriau susiplanuoti savo artimiausią apsipirkimą. Taip net galėsite sutaupyti pinigų, nes eidami į parduotuvę tiksliai žinosite, kurių prekių jums šiuo metu tikrai reikia.

Įvairios „Rimi“ nuolaidos puikiai atspindi didelę šio tinklo pasiūlą – kiekvieną savaitę leidinyje galite rasti akcijas įvairiausiems pieno produktams, mėsos ar šaldytiems gaminiams bei kokybiškiems buities arba laisvalaikio daiktams, todėl tikrai išsirinksite visas reikalingas prekes. Žinoma, savaitinės „Rimi“ akcijos padės apsipirkti daug pigiau, todėl galėsite mėgautis kokybe ir vis tiek nepakenkti savo piniginei.

„Rimi“ prekybos tinklas taip pat patiks tiems pirkėjams, kurie vertina sveiką gyvenimo būdą. Įmonė nuolat investuoja į sveikesnius sprendimus, todėl galite rinktis iš ekologiškų, veganiškų ar tiesiog tvaresnių prekių bei iš įvairių gaminių be glitimo ar cukraus.

Ar jums patiko šios savaitės „Rimi“ akcijos? Tada tikrai lengvai prie savęs atrasite artimiausią parduotuvę – jų Lietuvoje jau yra daugiau negu 80. Galite rinktis iš „Hyper Market“, „Super Market“ ir „Rimi Express“ parduotuvių dydžių, o jos visos atlieka skirtingą vaidmenį. Pavyzdžiui, „Hyper Market“ yra didžiausias „Rimi“ parduotuvių tipas, kuriame rasite visus šios savaitės pasiūlymus. O gal tiesiog norite greitai įsigyti kelis reikalingiausius produktus? Tada galite apsilankyti ir mažiausioje „Rimi Express“ parduotuvėje.

„Rimi“ nuolaidos gali būti dviejų tipų – prieinamos visiems ir siūlomos tik lojalumo kortelės turėtojams. Žinoma, kiekvienam šio tinklo lankytojui rekomenduojama su savimi turėti šią kortelę, nes ji taip pat suteikia ir įvairius partnerių pasiūlymus (pvz., nuolaidas partnerių vaistinėje, įvairiose gydymo įstaigose, laisvalaikio veikloms). Šiuos privalumus galite gauti labai lengvai – tiesiog atsisiųskite lojalumo programėlę į savo telefoną ir taip visi pasiūlymai bus pasiekiami per kelis ekrano paspaudimus.

Norite apsipirkti greičiau ir paprasčiau? Tada „Rimi“ taip pat siūlo ir prekių pristatymą! Tai yra tobulas pasirinkimas tiems pirkėjams, kuriems svarbu gauti visas reikalingas prekes, tačiau jie nenori išeiti iš namų. Tiesiog išbandykite naują e-parduotuvę ir peržiūrėkite, kokios prekės jums šiuo metu praverstų labiausiai. Prekių pristatymo paslauga veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose bei kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Atnaujintas pristatymo vietas bei taisykles visada galite rasti „Rimi“ svetainėje.


„Rimi“ parduotuves galite rasti visose trijose Baltijos šalyse, o Lietuvoje kone kiekviename mieste ir miestelyje – itin patogi ir naudinga galimybė apsipirkti jums patogiausioje vietoje. Čia ypač vertinama vietinė produkcija, tad būsite užtikrinti, jog pirksite tik aukštos kokybės, natūralią ir šviežią vietinių ūkių produkciją: mėsos, žuvies produktus, daržoves ir t.t. Taip pat yra galimybė naudotis „Rimi“ lojalumo programa, kuri suteiks įvairių suasmenintų pasiūlymų ir nuolaidų – rūpinamasi net išrankiausiais pirkėjais bei jų lūkesčiais ir poreikiais. Apsipirkimą tampa planuoti lengviau naudojantis tiek programėle, tiek specialiu nuolaidų ir pasiūlymų katalogu – kiekviena savaitė skirtinga, tad atrasti tinkamiausius variantus dabar yra dar paprasčiau. Galite būti užtikrinti, jog apsilankę „Rimi“ kasoje neužsistovėsite – darbas vyksta sklandžiai, o prireikus galite stoti ir į savitarnos kasą, kur galite atsiskaityti bekontakčiu būdu. Kiekvienąkart apsiperkant sugrįžta dalis pinigų, kuriuos galėsite nuskaičiuoti kito apsipirkimo metu. 

Kitos parduotuvės iš "Maistas ir gėrimai"

 • Maxima parduotuvė
 • Iki parduotuvė
 • Lidl parduotuvė
  Naujas
 • Norfa parduotuvė
  Naujas
 • Aibė parduotuvė
 • Šilas parduotuvė
 • Vynoteka parduotuvė
 • PROMO Cash&Carry parduotuvė
 • Express Market parduotuvė
  Naujas
 • Čia Market parduotuvė
 • KUBAS parduotuvė
 • Elimart Tau parduotuvė
 • Grūstė parduotuvė
 • AVS prekyba parduotuvė
 • Gulbelė parduotuvė
 • Koops parduotuvė
  Naujas
Pasinaudokite ypatingais Rimi parduotuvių pasiūlymais ir sutaupykite savo brangaus laiko bei pinigų jau šiandien! Visas Rimi akcijas ir nuolaidas apžiūrėkite vienoje vietoje nė neišeidami iš namų – privalumai pasiekiami internetu! Neradote pasiūlymo savo mėgstamoms prekių grupėms? Pasižvalgykite kitų parduotuvių leidiniuose – galbūt čia jūsų laukia ypatingos nuolaidos ar išpardavimai. 

Leidiniai iš "Maistas ir gėrimai"

Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė