Akcijos.lt

Norfa vaistinė akcijos

Ar ieškote kokybiškų sveikatos prekių? Tada jums gali pagelbėti įvairios „Norfa vaistinės“ akcijos! Visi nuolaidų leidiniai yra nuolat atnaujinami internetinėje svetainėje akcijos.lt, todėl pirkėjai visada čia galės greitai rasti tik aktualiausią informaciją. Peržiūrėkite naujausią leidinį jau dabar ir pagal jį susiplanuokite artimiausią apsipirkimą vaistinėje!

Geros „Norfa vaistinės“ nuolaidos ir didelė pasiūla užtikrins, kad visada galėsite rasti jums reikalingas prekes. Ar norite papildyti savo namų vaistinėlę ir įsigyti vaistų nuo gerklės ar galvos skausmo? O gal ieškote kokybiškų maisto papildų ir vitaminų, kurie padės jaustis gerai kasdien? O gal vis dėlto norite įsigyti veiksmingų kūno ir veido priežiūros priemonių (pvz., kremų arba serumų)? Tai ir dar daugiau galite rasti „Norfa vaistinėje“!

„Norfa vaistinės“ šūkis – vaistinė praktiškiems žmonėms! Tai tikrai galima pastebėti šiame tinkle. Visos vaistinės yra suplanuotos paprastai ir aiškiai, todėl savo prekes rasite be jokių problemų. Žinoma, jų geros kainos irgi pagelbės, jeigu norite jaustis puikiai, tačiau bandote sutaupyti pinigų. Negalima pamiršti ir draugiško personalo, kuris visada yra pasiruošęs padėti. Kas galėtų būti geriau?

Ar jums patinka „Norfa vaistinės“ akcijos, tačiau norite sutaupyti dar daugiau pinigų? Tada nepamirškite prisijungti prie „Norfa“ tinklo lojalumo programos. Tai padės ne tik pasinaudoti įvairiais specialiais pasiūlymais, bet taip pat galėsite kaupti lojalumo eurus – į kortelę jums grįš procentas nuo kiekvieno apsipirkimo. Tada šią sumą galėsite panaudoti kitiems apsipirkimams ateityje (galite padengti iki pusės savo pirkinių sumos). Tik nepamirškite, kad lojalumo eurai galioja 6 mėnesius nuo paskutinio pirkimo. Pačią lojalumo kortelę galite įsigyti bet kurioje fizinėje „Norfa“ parduotuvėje už 2,90 Eur.

Jeigu planuojate apsipirkti „Norfa vaistinėje“, nepamirškite, kad tiek akcijinių, tiek reguliarios kainos prekių kiekis yra ribotas. Nieko nelaukite ir apsilankykite artimiausioje vaistinėje, kur galėsite išsirinkti jums patinkančias prekes. Jeigu negalėsite apsispręsti, jums taip pat pagelbės draugiški ir profesionalūs vaistininkai.

Prieš vartojant vaistus, reikia įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį su informacija ir vaistą vartoti kaip nurodyta. 

Kitos parduotuvės iš "Grožis ir sveikata"

 • Eurovaistinė parduotuvė
 • Camelia parduotuvė
 • Benu parduotuvė
 • Ramunėlės vaistinė parduotuvė
 • Gintarinė vaistinė parduotuvė
 • Apotheka parduotuvė
 • Drogas parduotuvė
 • EUROKOS parduotuvė
 • Mano vaistinė parduotuvė
Panagrinėkite Norfos vaistinės ypatingų pasiūlymų ir akcijų leidinį bei atraskite jums optimaliausią ir patraukliausią variantą – visos reikalingiausios prekės viename! Platus vaistų ir maisto papildų pasirinkimas patrauks net pačio išrankiausio pirkėjo akį. Visgi neradote sau tinkamiausio pasiūlymo? Ne bėda! Pasidairykite ir po kitų vaistinių leidinius!

Leidiniai iš "Grožis ir sveikata"

Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė