Akcijos.lt

Lidl akcijos

Pats „Lidl“ prekybos tinklas teigia, kad jis vadovaujasi „aukščiausia kokybė, žemiausia kaina“ požiūriu ir tai tikrai galima pastebėti jų nuolaidų leidiniuose – kiekvieną pirmadienį klientai gali mėgautis naujomis maisto prekių nuolaidomis bei specialiai atrinktais įvairių regionų produktais (amerikietiško, itališko, balkanų stiliaus prekėmis ir kt.), todėl visada lengvai rasite tai, kas pravers jūsų namams. Tokie kokybiški produktai ir įvairios „Lidl“ akcijos tikrai džiugins jūsų piniginę.

Dar viena puiki žinia – kiekvieną pirmadienį galite peržiūrėti ir naujausią ne maisto prekių akcijų leidinį! Ten jūsų laukia nuolaidos drabužiams, baldams, žaislams bei kitoms prekėms, kurios gali praversti jums arba jūsų šeimai.

Tik nepamirškite patikrinti įvairių akcijų galiojimo laiko – kai kurios „Lidl“ nuolaidos galioja visą savaitę nuo pirmadienio iki sekmadienio, o kiti pasiūlymai parduotuvėse gali atsirasti tik, pavyzdžiui, nuo ketvirtadienio. Visos šios akcijos yra nuolat atnaujinamos internetinėje svetainėje akcijos.lt, todėl greitai gausite visą svarbiausią informaciją apie šios savaitės pasiūlymus. Tai taip pat padės susiplanuoti savaitės pirkinių sąrašą ir taip parduotuvėje pirkti tik tai, ko jums iš tikrųjų reikia.

Kartais „Lidl“ leidiniuose taip pat galite rasti informacijos apie specialius akcijų kuponus – juos galite aktyvuoti „Lidl“ mobiliojoje programėlėje, kurią reikės atsisiųsti į savo telefoną. Tai yra lengva ir paprastai naudojama lojalumo sistema, kuri padės ne tik pasinaudoti specialiomis akcijomis, bet ir sužinoti apie įvairius „Lidl“ partnerių pasiūlymus (pvz., nuolaidas kelionėms, laisvalaikio prekėms ir kt.).

Nors pirmosios „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje buvo atidarytos tik 2016 metais, dabar mūsų šalyje jų yra jau daugiau negu 70 ir jas galite rasti tiek didžiuosiuose miestuose, tiek įvairiuose miesteliuose. Šis tinklas stipriai plečiasi, nes vis daugiau klientų išbando ir pamėgsta ne tik žemas „Lidl“ kainas, bet ir išskirtinę privačių prekės ženklų ir gerai žinomų gamintojų kokybę.

Visas nuolaidų sąlygas rasite „Lidl“ kataloguose ir fizinėse parduotuvėse. Akcijinių prekių kiekis taip pat yra ribotas, todėl verta iš anksto susiplanuoti savo savaitės pirkinius ir patikrinti artimiausią „Lidl“ parduotuvę dėl jums patinkančių pasiūlymų.


„Lidl“ prekybos tinklas užsienyje žinomas plačiai, tačiau į Lietuvą atkeliavo tik 2016-ais metais. Nepaisant tokio palyginti trumpo gyvavimo mūsų šalyje laikotarpio, ši parduotuvė jau prasibrovė į populiariausių prekybos centrų tinklų viršūnes. „Lidl“ siūlomos tik aukščiausios kokybės prekės už itin draugiškas kainas – tokia atsakomybė, atsižvelgiant į šiandienines aktualijas, yra itin svarbi ir pagirtina. Čia rūpinamasi plastiko atliekų mažinimu, tad maišelius rasite tik medžiaginius arba popierinius, o su  plačiu vietinės produkcijos pasirinkimu ateis ir įvairūs, kas savaitę besikeičiantys pasiūlymai ir akcijos, tenkinančios net įnoringiausių pirkėjų lūkesčius bei poreikius. Pasinaudojus „Lidl Plus“ programėle gausite personalizuotus pasiūlymus ir akcijas bei galėsite džiaugtis dar mažesnėmis kainomis. Be to, pavartę specialų akcijų leidinį, kitą vizitą apsipirkimui galėsite susiplanuoti dar lengviau – taip sutaupysite tiek laiko, tiek pinigų. Apsiperkant „LIDL“ ilgai prie kasos stovėti nereikia, nes galima rinktis ir savitarnos kasas, o prireikus grąžinti netikusią prekę, procesas atliekamas itin sklandžiai ir sparčiai. 

Kitos parduotuvės iš "Maistas ir gėrimai"

 • Maxima parduotuvė
 • Iki parduotuvė
  Naujas
 • Rimi parduotuvė
 • Norfa parduotuvė
  Naujas
 • Aibė parduotuvė
 • Šilas parduotuvė
 • Vynoteka parduotuvė
  Naujas
 • PROMO Cash&Carry parduotuvė
 • Express Market parduotuvė
 • Čia Market parduotuvė
 • KUBAS parduotuvė
 • Elimart Tau parduotuvė
 • Grūstė parduotuvė
 • AVS prekyba parduotuvė
 • Gulbelė parduotuvė
 • Koops parduotuvė
Nuo šiol LIDL apsipirkite racionaliau ir taupiau pasinaudodami ypatingai patraukliomis akcijomis, nuolaidomis ir specialiais pasiūlymais. Neradote nuolaidos savo mėgstamiems produktams? Peržvelkite kitų maisto ir gėrimų parduotuvių pasiūlymų leidinius ir geriausias akcijas medžiokite paprasčiau! 

Leidiniai iš "Maistas ir gėrimai"

Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė