Akcijos.lt

IKEA Leidiniai

IKEA yra tarptautinė baldų ir interjero prekių įmonė, įkurtą Švedijoje dar 1943 metais. Ji yra viena didžiausių ir geriausiai žinomų namų apyvokos prekių mažmenininkų pasaulyje. IKEA garsėja savo inovatyviais ir funkcionaliais dizainais, kuriuos puikiai suderina su klientams prieinamomis kainomis.
Įmonė teikia didelį dėmesį tvarumui ir aplinkosaugai, siekdama sumažinti savo veiklos poveikį gamtai. IKEA įsipareigojo pasiekti, kad visos jos produkcijos medžiagos būtų atsinaujinančios arba perdirbtos. Be to, įmonė skatina žmones apgalvotai naudoti išteklius, skaitmenines priemones ir ugdyti tvarias gyvenimo būdo praktikas.
IKEA siūlo įvairių stiliaus baldų, dekoro ir namų apyvokos prekių asortimentą, kad atitiktų kuo platesnės klientų auditorijos skirtingus skonius ir poreikius. Didžiulės parduotuvės yra įrengtos taip, kad jose besilankančius klientus aplankytų naujos idėjos, o jie patys galėtų kurti savo idealų namų interjerą.
Įmonė taip pat aktyviai plėtoja savo elektroninės prekybos platformą, kad klientai galėtų patogiai apsipirkti internetu ir pasinaudoti pristatymo paslaugomis.

Su savo ilga istorija, išskirtiniu dizainu ir tvarumo įsipareigojimu, IKEA išlieka vienu iš populiariausių ir patikimiausių namų apyvokos prekių tiekėjų pasaulyje.

Kitos parduotuvės iš "Katalogai"

 • Oriflame parduotuvė
 • Avon parduotuvė
 • Tupperware parduotuvė
 • DOUGLAS parduotuvė
 • MARY KAY parduotuvė

Leidiniai iš "Katalogai"

Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė