Akcijos.lt

Apie mus

Apie mus

Sveiki atvykę į akcijos.lt – jūsų patikimą partnerį, ieškant geriausių akcijų ir nuolaidų Lietuvoje! Mūsų svetainė buvo sukurta tam, kad padėtų jums rasti naujausius ir geriausius pasiūlymus iš įvairių parduotuvių vienoje vietoje. Čia rasite Maxima, Lidl, Rimi, Jysk, Senukų, Drogo, Eurovaistinės ir daugelio kitų populiarių parduotuvių akcijų leidinius, padedančius jums sutaupyti laiko ir pinigų.

Mūsų misija

Mūsų tikslas – užtikrinti, kad mūsų lankytojai galėtų greitai ir patogiai rasti visus naujausius akcijų pasiūlymus vienoje vietoje. Mes nuolat atnaujiname informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus, kad galėtumėte apsipirkti pigiau ir protingiau. Mes tikime, kad kiekvienas turėtų galimybę pasinaudoti geriausiomis rinkoje esančiomis nuolaidomis.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Platus pasirinkimas: Vienoje vietoje rasite visų populiariausių parduotuvių akcijų leidinius.
 • Nuolatinis atnaujinimas: Mūsų komanda nuolat stebi ir atnaujina informaciją, kad visada turėtumėte naujausius pasiūlymus.
 • Paprasta naudoti: Mūsų svetainė yra sukurta taip, kad lengvai rastumėte ieškomus leidinius ir galėtumėte patogiai planuoti savo pirkinius.

Rekvizitai

Įmonės pavadinimas: Go invest, UAB
Įmonės kodas: 304846171
PVM mokėtojo kodas: LT100011873211
Registracijos adresas: Savičiūnų g. 7-1, LT-11332, Vilnius, Lietuva
El. paštas: [email protected]

Kontaktai

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, maloniai kviečiame susisiekti su mumis! Mūsų klientų aptarnavimo skyrius pasirengęs atsakyti į visus jūsų klausimus:

Dėkojame, kad renkatės akcijos.lt. Mes esame čia, kad padėtume jums sutaupyti daugiau!

Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė