Akcijos.lt

Camelia akcijos

Ar jus domina naujausios „Camelia“ nuolaidos? Tada turime jums puikių žinių, nes internetinėje svetainėje akcijos.lt visada galite rasti tik aktualiausius šios vaistinės leidinius. Įvairūs pasiūlymai ne tik padės pasirūpinti savo namų vaistinėle ir įsigyti svarbiausius vaistus, bet ir atrasti kokybiškas veido ir kūno priežiūros priemones.

Jeigu norite viską rasti vienoje vietoje, „Camelia“ bus puikus pasirinkimas. Pavyzdžiui, čia galite rinktis iš kosmetikos, vitaminų, maisto papildų, higienos prekių bei vaistažolių ir arbatų. Jeigu nežinote, ką pirkti, tiesiog peržiūrėkite, kokios naujausios „Camelia“ akcijos jūsų laukia jau dabar.

Kodėl verta rinktis būtent „Camelia“ vaistinę? Jie vadovaujasi paprastu principu – patogiau, pigiau, saugiau. Ką tai reiškia pirkėjams? Visų pirma, paprastai suplanuotos vaistinės padės visas prekes išsirinkti greitai ir patogiai. O gal jums yra svarbu žemos kainos? Tada jums tikrai patiks įvairūs „Camelia“ pasiūlymai, kurie leis prekes įsigyti pigiau negu kitose vietose. Paskutinis (ir kartais svarbiausias) dalykas – visas prekes galėsite įsigyti konfidencialiai. Jeigu norite prekes atsiimti vaistinėje, jums užteks pasakyti užsakymo numerį.

Vaistinių tinklas „Camelia“ Lietuvoje pradėjo savo veiklą dar 1991 metais su pirmomis vaistinėmis, o dabar jų šalyje yra daugiau 300. Tai reiškia, kad, nepriklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos, vis tiek netoliese rasite artimiausią „Camelia“ vaistinę! Šis tinklas nuolat plečia savo asortimentą ir gerina infrastruktūrą, todėl tikrai mėgausitės apsilankymu vaistinėse.

Ar neturite pakankamai laiko apsipirkimui fizinėje vaistinėje? Tada nepamirškite, kad „Camelia“ taip pat turi ir internetinę vaistinę, kurioje galėsite greitai ir patogiai rasti visas reikalingas prekes. Visos „Camelia“ akcijos dabar jūsų laukia ir internete! Galite pasirinkti pristatymą į artimiausią vaistinę, į namus arba į pasirinktą paštomatą.

Visų akcijinių prekių kiekis yra ribotas, todėl reikėtų iš anksto įsigyti patinkančias prekes. Jeigu negalite apsispręsti tarp kelių prekių, visada rekomenduojama apsilankyti fizinėje „Camelia“ vaistinėje ir pasikalbėti su jos vaistininkais, kurie galės rekomenduoti geriausią variantą.

Prieš vartojant vaistus, reikia įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį su informacija ir vaistą vartoti kaip nurodyta.

Kitos parduotuvės iš "Grožis ir sveikata"

 • Eurovaistinė parduotuvė
 • Benu parduotuvė
 • Norfa vaistinė parduotuvė
 • Ramunėlės vaistinė parduotuvė
 • Gintarinė vaistinė parduotuvė
 • Apotheka parduotuvė
 • Drogas parduotuvė
 • EUROKOS parduotuvė
 • Mano vaistinė parduotuvė
Panagrinėję itin mažų kainų Camelia vaistinės ypatingų pasiūlymų ir akcijų leidinį galite apsipirkti dar greičiau, paprasčiau ir taupiau! Visos reikalingiausios prekės – vaistai, maisto papildai, higienos prekės, kosmetika – vienoje vietoje! Nepavyko rasti tinkamiausio varianto? Patariame pasidomėti ir kitų vaistinių leidiniais – galbūt jūsiškis pasiūlymas ten!

Leidiniai iš "Grožis ir sveikata"

Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė