Akcijos.lt

IKI akcijos

Šiame leidinyje jūsų laukia visos aktualiausios parduotuvės „Iki“ akcijos ir jos galioja nuo pirmadienio iki sekmadienio – taip galėsite savo savaitę pradėti tik su geriausiais kainų pasiūlymais. Jeigu norite bet kada greitai patikrinti šio prekybos tinklo nuolaidas, akcijos.lt svetainėje visada matysite tik aktualiausią informaciją, nes akcijų leidiniai yra nuolat atnaujinami.

„IKI SAVAITĖLĖ“ nuolaidų leidinyje galite rasti įvairiausių prekių kategorijų pasiūlymus – maisto, buities prekės ar net gyvūnų prekės čia siūlomos už tokią kainą, kuri bus draugiška jūsų piniginei. Taip pat nepamirškite, kad leidinyje galite rasti ne tik paprastas akcijas, bet ir įvairius 1+1 pasiūlymus, kurie padės už tuos pačius pinigus gauti daugiau! Šios „Iki“ akcijos dabar yra pasiekiamos dar paprasčiau, nes Lietuvoje jau yra daugiau nei 200 „Iki“ parduotuvių, todėl lengvai rasite tokią, kuri yra arti jūsų namų.

Žinoma, „Iki“ nuolaidos bei naujas asortimentas patiks ir tiems pirkėjams, kurie vertina sveiką gyvenseną – „Iki“ parduotuvėje galite rasti plačią sveikesnių produktų pasiūlą, todėl galėsite ne tik rinktis iš įvairių ekologiškų produktų, šviežių vaisių ar daržovių, bet ir išbandyti produktus be laktozės, cukraus arba kitų pridėtinių medžiagų. Sveikas gyvenimo būdas dabar yra pasiekiamas dar lengviau!

Dar 1991 metais trys broliai iš Belgijos atkeliavo į Lietuvą ir taip prasidėjo „Iki“ prekybos tinklo istorija – jau kitais metais jie atidarė pirmąją „Iki“ parduotuvę. Nuo to laiko šios parduotuvės pirmavo įvairiose inovacijose – „Iki“ buvo pirmasis tinklas Lietuvoje, kuriame atsirado lojalumo programos. Žinoma, ši sistema patiko daugeliui pirkėjų, todėl dabar tai galima rasti beveik kiekviename tinkle! O ar žinojote, kad „Iki“ taip pat buvo pirmasis parduotuvių tinklas, kuris Lietuvoje įdiegė savitarnos kasas? Dabar daugelis net neįsivaizduoja apsipirkimo be jų.

Ar jus domina „Iki“ nuolaidos, bet norite apsipirkti dar greičiau, dar patogiau ir net neišeiti iš namų? Tada galite išbandyti ir „LastMile“ programėlę, kuri leidžia užsisakyti prekes pristatymui. Ši paslauga veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Trakuose, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Tiek fizinių „Iki“ parduotuvių, tiek „LastMile“ prekių kiekis yra ribotas, todėl verta iš anksto pasirūpinti savo pirkinių krepšeliu ir įsigyti tas prekes, kurių jums šiuo metu reikia labiausiai!


„Iki“ prekybos tinklas atvėrė duris dar 1992-ais metais, kai trys iš Belgijos atvykę broliai įkūrė iki šiol besiplečiančią kompaniją. Šiandieną galite rasti itin platų ir kokybišką ne tik maisto, bet ir įvairių namų apyvokos, asmeninės higienos, drabužių, buitinės chemijos ir kitų prekių pasirinkimą. „Iki“ akcijas verta rinktis dėl aktualių ir naudingų pasiūlymų, atsiliepiančių net ir į išrankiausių pirkėjų lūkesčius ir poreikius. „Iki“ akcijos paskatins taupyti tiek laiką, tiek pinigus iš anksto planuojantis pirkinių sąrašą, o lojalumo kortelė suteiks galimybę apsipirkti dar šaunesnėmis kainomis. „Iki“ asortimentą formuoja atsižvelgdami į svarbiausius pirkėjų lūkesčius ir poreikius, tad kokybe ar prekių stoka nusivylusio neliks nė vieno. Negana to, „Iki“ rengia įvairias akcijas, kuriomis galite pasidomėti specialiai tam skirtame IKI savaitėlė akcijų leidinyje ir taip lengviau susiplanuoti kitą vizitą apsipirkimui. „Iki“ parduotuves šiandieną galima rasti įvairiausiuose Lietuvos kampeliuose, kaip ir bylojo ankstesnis šūkis „Iki – arčiau namų“.

Kitos parduotuvės iš "Maistas ir gėrimai"

 • Maxima parduotuvė
 • Rimi parduotuvė
 • Lidl parduotuvė
 • Norfa parduotuvė
  Naujas
 • Aibė parduotuvė
 • Šilas parduotuvė
 • Vynoteka parduotuvė
  Naujas
 • PROMO Cash&Carry parduotuvė
 • Express Market parduotuvė
 • Čia Market parduotuvė
 • KUBAS parduotuvė
 • Elimart Tau parduotuvė
 • Grūstė parduotuvė
 • AVS prekyba parduotuvė
 • Gulbelė parduotuvė
 • Koops parduotuvė
Daugybė patrauklių IKI akcijų ir specialių pasiūlymų laukia jūsų visose IKI parduotuvėse! Pasinaudokite galimybe apsipirkti sumaniau ir taupiau – naujausiame IKI akcijų leidinyje atraskite patrauklias prekėms ar jų grupėms taikomas nuolaidas ir sutaupykite. Neradote akcijos savo mėgstamiems produktams? Pasižvalgykite kitų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniuose – galbūt puikus laimikis jūsų laukia būtent ten!

Leidiniai iš "Maistas ir gėrimai"

Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė