Akcijos.lt

Benu akcijos

Jeigu norite įsigyti įvairias sveikatos ir grožio prekes už žemą kainą, jums gali praversti naujausios vaistinės „Benu“ akcijos, kurias galite rasti internetinėje svetainėje akcijos.lt. Visi nuolaidų leidiniai čia yra nuolat atnaujinami, kad jūs turėtumėte tik aktualiausią informaciją. Patikrinkite, kokios „Benu“ nuolaidos jūsų laukia šiuo metu ir išsirinkite reikalingas prekes!

Didelė „Benu“ vaistinės pasiūla užtikrina, kad visada rasite visas svarbiausias prekes – vitaminus ir maisto papildus, odos priežiūros ir kosmetikos priemones, higienos ir medicinines prekes bei daugybę kitų. Jūs galėsite rinktis iš įvairiausių gamintojų, todėl tikrai atrasite kažką, kas atitinka jūsų norus ir biudžetą. Žinoma, „Benu“ taip pat turi ir nuosavą prekės ženklą „LIVSANE“, kuris siūlo kokybiškus produktus už itin žemą kainą.

Vaistinė „Benu“ priklauso „Tamro Baltics“, kuri yra viena iš pirmaujančių farmacijos įmonių Baltijos regione – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje šiuo metu jau yra daugiau nei 440 „Benu“ vaistinių, todėl daugumoje miestų ir miestelių jūsų jau laukia jums patinkančios „Benu“ akcijos. Visada galite apsilankyti „Benu“ svetainėje ir ten patikrinti, kur yra artimiausia fizinė vaistinė.

Ar jums patiko „Benu“ nuolaidos, tačiau neturite pakankamai laiko, kad užeitumėte į vaistinę? Tada nepamirškite, kad „Benu“ taip pat turi ir internetinę parduotuvę. Ten jūsų laukia tie patys puikūs pasiūlymai, todėl galite internetu išsirinkti visas prekes ir tiesiog pasirinkti jums tinkamiausią pristatymo būdą – į pasirinktą vaistinę, paštomatą arba tiesiog pristatymą į namus.

Ar mėgstate pirkti „Benu“ ir norite sutaupyti dar daugiau? Tada galite prisijungti prie „Benu“ lojalumo sistemos ir gauti „Benu Plus“ kortelę, kuri turi daugybę privalumų – galite gauti asmeninius pasiūlymus, įvairias nemokamas paslaugas, skiepų priminimus bei specialias dovanas.

Visų akcijinių prekių kiekis yra ribotas, todėl rekomenduojama apsilankyti artimiausioje „Benu“ vaistinėje ir patikrinti dabartinę pasiūlą. Tai taip pat padės, jeigu negalite išsirinkti tarp kelių prekių – vaistinėje dirbantys specialistai galės jus tinkamai pakonsultuoti.

Prieš vartojant vaistus, reikia įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį su informacija ir vaistą vartoti kaip nurodyta.

Kitos parduotuvės iš "Grožis ir sveikata"

 • Eurovaistinė parduotuvė
 • Camelia parduotuvė
 • Norfa vaistinė parduotuvė
 • Ramunėlės vaistinė parduotuvė
 • Gintarinė vaistinė parduotuvė
 • Apotheka parduotuvė
 • Drogas parduotuvė
 • EUROKOS parduotuvė
 • Mano vaistinė parduotuvė
Praktiški ir kokybiški pasiūlymai Benu nuolaidų ir akcijų leidinyje laukia jūsų! Maisto papildai, vaistai, higienos prekės, kosmetika – viskas viename! Nepasisekė rasti jums patraukliausio varianto? Ne bėda! Pasidairykite ir po kitų vaistinių pasiūlymus – galbūt jūsų laimikis ten!

Leidiniai iš "Grožis ir sveikata"

Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė