Akcijos.lt

Ermitažas akcijos

„Ermitažas“ – parduotuvė, kuri pasižymi ne tik įspūdinga prekių kokybe, bet ir tokia didele pasiūla, kad visi pirkėjai galės sau kažką čia rasti. Ar norite apsipirkti už dar geresnę kainą? Tada patikrinkite internetinę svetainę akcijos.lt ir ten peržiūrėkite, kokios „Ermitažo“ akcijos jūsų laukia jau dabar.

Taigi, kas jūsų laukia „Ermitažo“ parduotuvėje? Įvairios apdailos, santechnikos ir šildymo prekės, buitinė ir kompiuterinė technika, baldai, interjero detalės, sodo, statybinės bei automobilių prekės – ir tai tik pradžia. Jeigu norite sužinoti tikslius „Ermitažo“ pasiūlymus, tada verta patikrinti naujausią akcijų leidinį. „Ermitažo“ nuolaidos galioja visą mėnesį (nuo pirmos iki paskutinės mėnesio dienos), todėl turėsite pakankamai laiko apsilankymui šioje parduotuvėje.

Žinoma, jeigu norite apsipirkti, jums net nereikia išeiti iš namų! „Ermitažas“ taip pat turi ir internetinę parduotuvę, kur jūsų laukia visos akcijos. Jeigu pasirinksite apsipirkti internetu, galėsite rinktis iš kelių prekių pristatymo būdų – atsiėmimo „Ermitažo“ išdavimo vietose, prekių gavimo per kurjerio paslaugas, pristatymo į pasirinktą paštomatą. Pavyzdžiui, prekių pristatymas į namus gali užtrukti iki 4 darbo dienų.

Ar norite sutaupyti dar daugiau pinigų? Tada verta žinoti, kad „Ermitažas“ taip pat turi ir lojalumo sistemą. Pavyzdžiui, „Ermitažo klubas“ yra skirtas tiems, kurie nori gauti nuolaidų kuponus bei specialius pasiūlymus pristatymui – ši lojalumo sistema ir pasiūlymai galioja tik internetinėje „Ermitažo“ parduotuvėje. Jeigu norite prisijungti ir patikrinti, kokios „Ermitažo“ akcijos jūsų laukia, tiesiog reikia tai pažymėti savo paskyros nustatymuose.

Ar norite išskirtinius pasiūlymus gauti ir fizinėse parduotuvėse? Tada jums patiks „ERMI PRO“ programa – ji skirta tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Su šia programa gausite net iki 20 % nuolaidą sodo, laisvalaikio bei namų apyvokos prekėms, o iki 10 % nuolaidą gausite, jeigu pirksite buitinę techniką, elektronikos prekes ir statybos prekes. Visas lojalumo programų sąlygas rasite internetinėje „Ermitažo“ svetainėje.

Nepamirškite, kad akcijinių prekių kiekis yra ribotas, todėl šio tinklo pirkėjams rekomenduojama iš anksto suplanuoti vizitą į artimiausią parduotuvę. Visos akcijų sąlygos yra akcijų leidiniuose bei fizinėse parduotuvėse.

Kitos parduotuvės iš "Namams ir buičiai"

 • Senukai parduotuvė
 • PEPCO parduotuvė
 • JYSK parduotuvė
 • Moki-Veži parduotuvė
 • Thomas Philipps parduotuvė
 • Bikuva parduotuvė
 • Lankava parduotuvė
 • Jupoja parduotuvė
 • Lytagra parduotuvė
 • Viskas namams parduotuvė
 • Švaros Prekės parduotuvė
Nuo šiol Ermitaže apsipirkite dar racionaliau ir taupiau pasinaudodami ypatingai patraukliomis akcijomis, nuolaidomis ir specialiais pasiūlymais. Neradote nuolaidos dominančioms prekėms? Peržvelkite kitų parduotuvių pasiūlymų leidinius ir geriausias akcijas medžiokite paprasčiau!

Leidiniai iš "Namams ir buičiai"

Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė