Akcijos.lt

Eurovaistinė akcijos

Ar norite papildyti savo namų vaistinėlę? O galbūt norite išsirinkti naujas kosmetikos arba veido priežiūros priemones? Tada jums gali pagelbėti „Eurovaistinės“ nuolaidos, kurias visada galite rasti internetinėje svetainėje akcijos.lt. Patikrinkite naujausius pasiūlymus ir peržiūrėkite, kurias kokybiškas prekes šiuo metu galite įsigyti už dar geresnę kainą.

Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ pasižymi išskirtinai didele pasiūla – čia galite rasti vitaminus ir maisto papildus, receptinius ir nereceptinius vaistus, medicinos, slaugos bei higienos prekes. Jeigu jums labiau aktualu kūno ir veido priežiūra, tada vaistinėje rasite ne tik kosmetikos prekes, bet ir įvairius kremus ir serumus. Ar norite šias prekes įsigyti ir išbandyti už dar geresnę kainą? Tada patikrinkite naujausią „Eurovaistinės“ leidinį – „Eurovaistinės“ akcijos padės sutaupyti. Galbūt būtent šios nuolaidos leis susikurti tobulą namų vaistinėlę ir visada šalia savęs turėti visus svarbiausius vaistus, kurie gali būti naudingi įvairiose situacijose.

„Eurovaistinė“ Lietuvoje pradėjo veikti dar 1998 metais, kai Vilniuje atsidarė pirmosios trys šio tinklo vaistinės. Žinoma, didelis populiarumas vedė prie sparčios plėtros – tik po dviejų metų šis tinklas jau turėjo daugiau nei 25 vaistines, o šiuo metu galite apsilankyti vienoje iš daugiau nei 270 vaistinių. Nepriklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos, ganėtinai arti rasite „Eurovaistinę“, kurios specialistai visada padės išsirinkti tinkamiausias prekes! 

O gal šiuo metu tiesiog neturite pakankamai laiko? Tada nepamirškite, kad galite pasinaudoti ir internetinės vaistinės paslaugomis. „Eurovaistinė“ dar 2014 metais pradėjo internetinę prekybą, o dabar tai yra viena iš lankomiausių elektroninių parduotuvių visoje Lietuvoje! Jeigu jus sudomino įvairios „Eurovaistinės“ akcijos, visas prekes galite greitai ir patogiai rasti internetinėje vaistinės parduotuvėje. Šias prekes galite vėliau atsiimti tiek pasirinktoje vaistinėje, tiek artimiausiame paštomate. 

Akcijinių prekių kiekis yra ribotas, todėl verta iš anksto suplanuoti apsilankymą „Eurovaistinė“ vaistinėje arba apsipirkimą internetinėje parduotuvėje. Žinoma, jeigu galite, rekomenduojama apsilankyti fizinėje vaistinėje ir pasitarti su vaistininkais, kurie galės pasiūlyti tinkamiausias prekes.

Prieš vartojant vaistus, reikia įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį su informacija ir vaistą vartoti kaip nurodyta. 

Kitos parduotuvės iš "Grožis ir sveikata"

 • Camelia parduotuvė
 • Benu parduotuvė
 • Norfa vaistinė parduotuvė
 • Ramunėlės vaistinė parduotuvė
 • Gintarinė vaistinė parduotuvė
 • Apotheka parduotuvė
 • Drogas parduotuvė
 • EUROKOS parduotuvė
 • Mano vaistinė parduotuvė
Eurovaistinės ypatingų pasiūlymų ir nuolaidų katalogas siūlo optimaliausias akcijas ir kitus palankius variantus – maisto papildai, vaistai, higienos prekės ir kt. viename! Neradote, ko ieškote? Galbūt jūsų laimikis slypi kitoje vaistinėje – pasidairykite!

Leidiniai iš "Grožis ir sveikata"

Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė