Akcijos.lt

Senukai akcijos

Internetinėje svetainėje akcijos.lt jūsų jau dabar laukia naujausias „Senukų“ akcijų leidinys. Čia visada galėsite pamatyti, kokios „Senukų“ akcijos šiuo metu yra aktualiausios – tai padės išsirinkti kokybiškas statybų ir buities prekes už dar geresnę kainą.

Jeigu jums reikia įvairiausių statybos ir buities prekių, „Senukų“ prekybos tinklas bus tobulas pasirinkimas. Čia visada galite rasti daugybę buitinės technikos, statybos, santechnikos ir šildymo prekių, interjero detalių, lauko ir vidaus baldų, įrankių bei daiktų sportui ir laisvalaikiui. Žinoma, puikios „Senukų“ akcijos taip pat padės pamėgti šį asortimentą!

Ar norite apsipirkti „Senukų“ parduotuvėje? Tada turime jums puikių žinių, nes Lietuvoje galite rasti virš 80 „Senukų“ ir „Statybų duonos“ parduotuvių, todėl lengvai atrasite tokią, kuri yra pakankamai netoli jūsų namų arba darbo. Tai vienas iš didžiausių statybos, remonto ir buities prekių tinklų, todėl jūsų čia laukia ne tik daug parduotuvių, bet ir daugybė profesionalių konsultantų, kurie yra pasiruošę padėti ir patarti.

Žinoma, „Senukai“ taip pat turi ir internetinę parduotuvę, kurioje galite lengvai ir greitai įsigyti visas reikalingas prekes, jeigu neturite laiko atvykimui į fizinę parduotuvę. Tiesiog pasirinkite jums labiausiai tinkančią pristatymo formą (į namus, į parduotuvę arba į paštomatą) ir jau greitai galėsite džiaugtis savo prekėmis.

Nepamirškite, kad „Senukų“ prekybos tinklas taip pat turi ir lojalumo sistemą, kuri gali padėti sutaupyti dar daugiau pinigų. Kodėl verta tapti „Senukų“ „SMART NET“ nariu? Visų pirma, jūs galėsite pasinaudoti papildomomis nuolaidomis kiekvieną dieną ir gausite specialius pasiūlymus. Taip pat kaupsite taškus kiekvieno apsipirkimo metu ir vėliau juos galėsite panaudoti, kad sutaupytumėte dar daugiau. Jūsų taip pat laukia ir papildomi „SMART NET“ partnerių pasiūlymai. Lengviausias būdas prisijungti – atsisiųskite lojalumo programėlę į savo telefoną ir tada visos akcijos bus pasiekiamos ranka.

Jeigu jums patiko „Senukų“ nuolaidos, rekomenduojama per daug nelaukti ir apsilankyti artimiausioje „Senukų“ parduotuvėje arba patikrinti internetinę parduotuvę – verta patikrinti dabartinį prekių asortimentą. Akcijinių prekių kiekis yra ribotas. Visas pasiūlymų sąlygas rasite akcijų leidinyje ir fizinėje parduotuvėje.

Kitos parduotuvės iš "Namams ir buičiai"

 • Ermitažas parduotuvė
 • PEPCO parduotuvė
 • JYSK parduotuvė
 • Moki-Veži parduotuvė
 • Thomas Philipps parduotuvė
  Naujas
 • Bikuva parduotuvė
 • Lankava parduotuvė
 • Jupoja parduotuvė
 • Lytagra parduotuvė
 • Viskas namams parduotuvė
 • Švaros Prekės parduotuvė
Daugybė patrauklių akcijų ir specialių pasiūlymų laukia jūsų visose Senukų parduotuvėse! Pasinaudokite galimybe ir apsipirkite sumaniau ir taupiau – naujausiame leidinyje atraskite patrauklias prekėms ar jų grupėms taikomas nuolaidas ir sutaupykite. Neradote aktualios akcijos? Pasižvalgykite kitų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniuose – galbūt puikus laimikis jūsų laukia būtent ten!

Leidiniai iš "Namams ir buičiai"

Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė