Akcijos.lt

Gintarinė vaistinė akcijos

Visos tinklo „Gintarinė vaistinė“ akcijos vienoje vietoje pirkėjų laukia internetinėje svetainėje akcijos.lt. Čia visi nuolaidų leidiniai yra nuolat atnaujinami, todėl visada turėsite tik aktualiausią informaciją ir galėsite greitai pasinaudoti visais specialiais pasiūlymais.

„Gintarinė vaistinė“ Lietuvoje pradėjo veikti dar 2002 metais, kai atidarė pirmąsias savo vaistines, o dabar jų galima rasti daugiau nei 250. Tai reiškia, kad beveik kiekviename mieste ar miestelyje galite ganėtinai lengvai rasti artimiausią „Gintarinę vaistinę“. Šis tinklas pasižymi išskirtiniu dėmesiu rūpestingam bendravimui su klientais, todėl būsite maloniai nustebinti apsilankymu vaistinėje – čia jūsų visada laukia daugybė profesionalų, kurie yra pasiruošę padėti ir pakonsultuoti svarbiomis sveikatos temomis.

„Gintarinės vaistinės“ akcijos patiks kiekvienam pirkėjui, nes tai padės neišleisti per daug pinigų, tačiau vis tiek pilnai susikurti savo namų vaistinėlę – taip būsite pasiruošę visiems gyvenimo atvejams.

Jeigu norite visais pasiūlymais pasinaudoti dar paprasčiau, taip pat galite apsipirkti ir internetinėje „Gintarinės vaistinės“ parduotuvėje. Čia jūsų visada laukia didelė vaistų nuo peršalimo, higienos prekių, širdies papildų bei įvairių grožio priemonių pasiūla, todėl tikrai išsirinksite visas reikalingas prekes. Ar negalite išsirinkti tarp kelių prekių? Tada draugiški vaistininkai tikrai padės priimti geriausią sprendimą.

Ar jums patiko tinklo „Gintarinė vaistinė“ nuolaidos, tačiau norite sutaupyti dar daugiau? Tada nepamirškite prisijungti prie jų lojalumo programos! „Gintarinė“ kortelė ne tik suteiks naudingus asmeninius pasiūlymus, bet ir padės kaupti procentą atgal į kortelę nuo kiekvieno apsipirkimo. Žinoma, senjorai taip pat gali pasinaudoti papildomomis akcijomis visą dieną. Pati kortelė kainuoja tik 0,29 Eur, todėl tai bus puiki investicija kiekvienam vaistinės lankytojui. Tiesiog apsilankykite artimiausioje fizinėje vaistinėje ir ją ten įsigykite, negali būti paprasčiau!

Visų akcijinių prekių kiekis yra ribotas, todėl reikėtų iš anksto pasirūpinti patinkančiais pasiūlymais. Apsilankykite artimiausioje „Gintarinės vaistinės“ vietoje ir patikrinkite dabartinę pasiūlą arba pasidomėkite, ar jums patinkanti prekė yra parduodama internetinėje parduotuvėje.

Prieš vartojant vaistus, reikia įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį su informacija ir vaistą vartoti kaip nurodyta. 

Kitos parduotuvės iš "Grožis ir sveikata"

 • Eurovaistinė parduotuvė
 • Camelia parduotuvė
 • Benu parduotuvė
 • Norfa vaistinė parduotuvė
 • Ramunėlės vaistinė parduotuvė
 • Apotheka parduotuvė
 • Drogas parduotuvė
 • EUROKOS parduotuvė
 • Mano vaistinė parduotuvė
Nepasisekė rasti patrauklios akcijos ar pasiūlymo? Nenukabinkite nosies ir peržvelkite kitų vaistinių katalogus – neabejojame, kad atrasite jums tinkamiausius variantus. Apsipirkite greičiau, taupiau ir sklandžiau ir nesukite galvos dėl aukštų kainų – viskas pigu ir viename!

Leidiniai iš "Grožis ir sveikata"

Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė