Akcijos.lt

Atsakomybės ribojimas

Bendrosios nuostatos

Lankydamiesi Akcijos.lt tinklalapyje ir (ar) naudodamiesi jame esančia informacija ir (ar) paslaugomis, Jūs pripažįstate ir patvirtinate, kad susipažinote su šiuo atsakomybės ribojimo tekstu, jį supratote ir sutinkate jo laikytis. Jei nesutinkate su šiuo atsakomybės ribojimu, Jūs negalite naudotis Akcijos.lt tinklalapiu.

Akcijos.lt tinklalapyje pateikiami akcijų katalogai, leidiniai ar kitokia informacija apie prekes ir jų kainas įvairiose parduotuvėse. Akcijos.lt tinklapyje skelbiama informacija yra paimta iš viešai prieinamų informacijos šaltinių, reklamuojamų katalogų, parduotuvių tinklalapių ar kitaip skelbiamų internete.

Atsakomybės ribojimas

Akcijos.lt nėra atsakinga už informacijos teisingumą, tokios kaip, galutinės produktų kainos, akcijos/nuolaidų dydžiai ar akcijų galiojimo laikotarpiai. Tinklapis yra tik informacinio pobūdžio ir niekaip nesusijęs su konkrečiomis parduotuvėmis, kurių akcijos yra skelbiamos. Akcijos.lt tik publikuoja kitų parduotuvių sukurtus akcijų leidinius ar kitą informaciją apie prekių kainas, todėl už konkrečių akcijų organizavimą, kainas ar tikslumą – neatsako.

Akcijos.lt nėra atsakingas dėl bet kokių trečiųjų asmenų pareikštų pretenzijų ar ieškinių, kurie būtų pagrįsti tiesioginiu ar netiesioginiu šiame tinklalapyje esančios ar per jį prieinamos informacijos naudojimu, nepriklausomai nuo tos informacijos šaltinio. Šiame tinklalapyje pateikta informacija yra informacinio pobūdžio ir negali būti suprantama kaip galutinė.

Akcijos.lt tinklapyje gali pasitaikyti dėl techninių klaidų atsiradusios netikslios informacijos, todėl apie iš tiesų parduotuvėse galiojančias akcijas, ar galutines prekių kainas, visada reikia tikrinti parduotuvės oficialiame tinklapyje.

Akcijos.lt nesuteikia jokių garantijų, pareiškimų ar įsipareigojimų, aiškiai išreikštų ar numanomų, dėl bet kokios šiame tinklalapyje pateiktos informacijos (įskaitant, bet neapsiribojant tokios informacijos savalaikiškumu, aktualumu, tikslumu, išsamumu ar tinkamumu konkrečiam tikslui) ir nėra atsakingas už šios informacijos panaudojimą. Akcijos.lt neatsako už jokius tiesioginius ar netiesioginius nuostolius, turėtas išlaidas ar negautas pajamas, susijusiais su šiame tinklalapyje esančios informacijos naudojimu. Akcijos.lt esančią ar per jį atsisiųstą informaciją Jūs naudojate savo paties nuožiūra ir rizika.

Autorių teisės

Akcijos.lt tinklalapyje gali būti mums ar tretiesiems asmenims nuosavybės teise priklausančios ar autoriaus teisėmis apsaugotos informacijos. Jei aiškiai nenurodyta kitaip, preziumuojama, kad visos autoriaus teisės į šį tinklalapį ir jame esančią informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant į visus jame esančius dokumentus, tekstus, atvaizdus, grafiką ir kodus priklauso Akcijos.lt.

Kopijuoti, spausdinti, publikuoti ar kitaip atgaminti bei platinti Akcijos.lt tinklalapyje Jums prieinamą informaciją ir duomenis be raštiško mūsų sutikimo draudžiama. Jokie Akcijos.lt esantys prekių ženklai negali būti naudojami ar atgaminami be išankstinio rašytinio mūsų ar asmens, kuriam priklauso tokie ženklai, sutikimo.

Dalies ar visos Akcijos.lt tinklalapyje esančios informacijos atgaminimas bet kokia forma, išskyrus anksčiau paminėtus atvejus, be Akcijos.lt išankstinio raštiško sutikimo yra griežtai draudžiamas.

Baigiamosios nuostatos

Akcijos.lt negarantuoja, kad tinklalapis veiks nuolat, kad jame esantys trūkumai ir (ar) defektai bus nedelsiant pašalinti.

Akcijos.lt pasilieka teisę bet kada ir be įspėjimo vienašališkai pakeisti šį atsakomybės ribojimą. Tokie pakeitimai įsigalioja iškart po jų paskelbimo Akcijos.lt svetainėje. Jei Jūs po atsakomybės ribojimo teksto pakeitimų paskelbimo naudositės mūsų tinklalapiu ir (ar) jo paslaugomis, laikoma, kad Jūs sutinkate su visais pakeitimais. Jei nesutinkate su pakeistu atsakomybės ribojimo turiniu, prarandate teisę naudotis Akcijos.lt tinklalapiu ir jo paslaugomis.

Šiam atsakomybės ribojimui taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi dėl šio atsakomybės ribojimo kilę ginčai sprendžiami derybomis, o joms nepavykus - Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.
Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė