Akcijos.lt

JYSK Akcijos

Ar ieškote kokybiškų ir pigių baldų arba interjero detalių? Tada jums tikrai pravers „JYSK“ nuolaidos, kurias galite rasti internetinėje svetainėje akcijos.lt. Peržiūrėkite naujausią leidinį ir patikrinkite, kokie specialūs pasiūlymai jūsų laukia jau dabar. Internetinės svetainės akcijos.lt leidiniai yra nuolat atnaujinami, todėl visada turėsite tik aktualiausią informaciją – taip galėsite rasti geriausius „JYSK“ pasiūlymus.

„JYSK“ yra daniškas prekės ženklas, kurio pirmosios parduotuvės buvo atidarytos dar 1979 metais, kai jos įkūrėjas norėjo pardavinėti pigius lovos užtiesalus ir patalus. Žinoma, „JYSK“ parduotuvės greitai tapo populiariomis ir šiais laikais šis tinklas yra net 48 šalyse! Įvairios „JYSK“ akcijos pirkėjų laukia atvykus į vieną iš daugiau nei 3000 parduotuvių, todėl dabar daugelis gali džiaugtis kokybiškomis ir nebrangiomis „JYSK“ prekėmis.

Šioje parduotuvėje jūsų laukia ne tik geros „JYSK“ akcijos, bet ir didelė pasiūla, todėl tikrai rasite visas reikalingas prekes. Ar norite atnaujinti vonios kambarį? O gal ieškote interjero detalių savo svetainės kambariui? „JYSK“ galite rinktis iš kokybiškų patalynės komplektų, rankšluosčių, sodo ir vidaus kambarių baldų, šviestuvų, įvairių žvakių ir vazų bei daugybės kitų prekių, kurios padės tobulai įsirengti savo namų erdvę.

Jeigu jums patinka naujausi „JYSK“ pasiūlymai, tačiau dabar neturite daug laiko, tada galite apsipirkti ir internetinėje „JYSK“ parduotuvėje. Visos nuolaidos galioja ir internetu, o čia taip pat dažnai galite rasti net ir didesnę pasiūlą nei fizinėje parduotuvėje. Galite pasirinkti prekių pristatymą į namus, į artimiausią paštomatą arba tiesiog atvykti jas atsiimti į jums patogiausią parduotuvę.

Ar matote, kad prie patinkančios „JYSK“ nuolaidos pažymėta kortelė? Tada jums reikės prisijungti prie „JYSK“ lojalumo sistemos, jeigu norite pasinaudoti šia akcija. Yra du paprasti būdai gauti „JYSK“ lojalumo kortelę – užpildykite prašymą internetu arba apsilankykite fizinėje parduotuvėje. Jeigu jums užtenka ir skaitmeninės kortelės versijos, ją gausite nemokamai. Ar norite ir plastikinės kortelės? Tada reikės gyvai užpildyti formą ir sumokėti 0,99 Eur. Žinoma, ši investicija dažniausiai atsiperka pirmo apsipirkimo metu!

Nepamirškite, kad akcijinių prekių kiekis yra ribotas, todėl verta iš anksto suplanuoti vizitą į artimiausią „JYSK“ parduotuvę ir ten patikrinti dabartinę pasiūlą. 

Kitos parduotuvės iš "Namams ir buičiai"

 • Senukai parduotuvė
 • Ermitažas parduotuvė
 • PEPCO parduotuvė
 • Moki-Veži parduotuvė
 • Thomas Philipps parduotuvė
 • Bikuva parduotuvė
 • Lankava parduotuvė
 • Jupoja parduotuvė
 • Lytagra parduotuvė
 • Viskas namams parduotuvė
 • Švaros Prekės parduotuvė
Pasinaudokite ypatingais JYSK parduotuvių pasiūlymais ir sutaupykite daugiau brangaus laiko bei pinigų! Visas JYSK akcijas ir nuolaidas apžiūrėkite vienoje vietoje nė neišeidami iš namų – visi privalumai patogiai pasiekiami internetu! Neradote pasiūlymo aktualioms prekėms? Pasižvalgykite kitų parduotuvių leidiniuose – galbūt čia jūsų laukia ypatingos nuolaidos ar išpardavimai.

Leidiniai iš "Namams ir buičiai"

Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė