Akcijos.lt

Camelia akcijų leidinys

2024-07-01 – 2024-07-31
32 puslapiai
Camelia - Camelia akcijų leidinys 1 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 2 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 3 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 4 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 5 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 6 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 7 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 8 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 9 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 10 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 11 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 12 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 13 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 14 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 15 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 16 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 17 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 18 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 19 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 20 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 21 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 22 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 23 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 24 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 25 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 26 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 27 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 28 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 29 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 30 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 31 puslapis
Camelia - Camelia akcijų leidinys 32 puslapis

Ar jums patinka vaistinių tinklas „Camelia“ ir norite ten apsipirkti dar pigiau? Tada jums gali praversti naujausias „Camelia“ akcijų leidinys – ten rasite visą svarbiausią informaciją apie naujas nuolaidas bei įvairius specialius pasiūlymus (pvz., prekes, kurios yra aktualios šiam sezonui). Jeigu jus tai domina, galite apsilankyti internetinėje svetainėje akcijos.lt, kur šie nuolaidų leidiniai yra nuolat atnaujinami.

Ar norite pasirūpinti savo sveikata ir ieškote įvairių vitaminų, maisto papildų arba nereceptinių vaistų? Tada naujausias „Camelia“ leidinys turi daugybę specialių pasiūlymų šioms prekių kategorijoms.

O gal jums labiau reikia kosmetikos prekių arba įvairių kūno ir veido priežiūros priemonių? Tada „Camelia“ tikrai rasite ir daugybę kokybiškų gamintojų, kurie padės pasirūpinti savo oda. Jeigu jums jau atsibodo jūsų dabartiniai kremai arba veido serumai, tada „Camelia“ leidinys naujausias prekes ir joms skirtas akcijas leidžia pastebėti daug greičiau!

Pirmosios „Camelia“ vaistinės Lietuvoje atsidarė dar 1991 metais, o dabar jų jau galite rasti daugiau nei 300 – tai reiškia, kad šio tinklo vaistinę galite aplankyti beveik kiekviename Lietuvos mieste. Jūsų visur laukia draugiški vaistininkai, kurie yra pasiruošę padėti ir pakonsultuoti įvairiausiomis sveikatos temomis.

Jeigu jums patiko naujausias „Camelia“ nuolaidų katalogas, tačiau neturite laiko apsilankyti artimiausioje fizinėje vaistinėje, tada jums gali pagelbėti internetinė „Camelia“ parduotuvė. Ten rasite visas leidinio akcijas, 1+1 nuolaidas bei daugybę kitų pasiūlymų, kurie padės savo namų vaistinėlę pasipildyti už itin žemą kainą. Žinoma, internetinėje svetainėje pasiūla kartais gali būti net didesnė! Tiesiog pasirinkite jums tinkamiausią pristatymo tipą (į vaistinę, į namus arba į artimiausią paštomatą) ir įsigykite jums patinkančias prekes.

Jeigu norite įsigyti būtent akcijines prekes, kurias siūlo vaistinės „Camelia“ katalogas, nepamirškite, kad tokių prekių kiekis yra ribotas, todėl rekomenduojama iš anksto suplanuoti artimiausią apsipirkimą. Ar negalite išsirinkti tarp kelių prekių? Tada visada galite apsilankyti vaistinėje ir pasikonsultuoti su specialistais.

Prieš vartojant vaistus, reikia įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį su informacija ir vaistą vartoti kaip nurodyta.

Kiti leidiniai iš Camelia

Leidinių nerasta

Kitos parduotuvės iš "Grožis ir sveikata"

 • Eurovaistinė parduotuvė
 • Benu parduotuvė
 • Norfa vaistinė parduotuvė
 • Ramunėlės vaistinė parduotuvė
 • Gintarinė vaistinė parduotuvė
 • Apotheka parduotuvė
 • Drogas parduotuvė
 • EUROKOS parduotuvė
 • Mano vaistinė parduotuvė
Panagrinėję itin mažų kainų Camelia vaistinės ypatingų pasiūlymų ir akcijų leidinį galite apsipirkti dar greičiau, paprasčiau ir taupiau! Visos reikalingiausios prekės – vaistai, maisto papildai, higienos prekės, kosmetika – vienoje vietoje! Nepavyko rasti tinkamiausio varianto? Patariame pasidomėti ir kitų vaistinių leidiniais – galbūt jūsiškis pasiūlymas ten!
Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė