Akcijos.lt

Namini nr. 12. Reklaminis leidinys Nr. 10 (628)

2024-04-11 – 2024-05-11
12 puslapiai
Senukai - Namini nr. 12. Reklaminis leidinys Nr. 10 (628) 1 puslapis
Senukai - Namini nr. 12. Reklaminis leidinys Nr. 10 (628) 2 puslapis
Senukai - Namini nr. 12. Reklaminis leidinys Nr. 10 (628) 3 puslapis
Senukai - Namini nr. 12. Reklaminis leidinys Nr. 10 (628) 4 puslapis
Senukai - Namini nr. 12. Reklaminis leidinys Nr. 10 (628) 5 puslapis
Senukai - Namini nr. 12. Reklaminis leidinys Nr. 10 (628) 6 puslapis
Senukai - Namini nr. 12. Reklaminis leidinys Nr. 10 (628) 7 puslapis
Senukai - Namini nr. 12. Reklaminis leidinys Nr. 10 (628) 8 puslapis
Senukai - Namini nr. 12. Reklaminis leidinys Nr. 10 (628) 9 puslapis
Senukai - Namini nr. 12. Reklaminis leidinys Nr. 10 (628) 10 puslapis
Senukai - Namini nr. 12. Reklaminis leidinys Nr. 10 (628) 11 puslapis
Senukai - Namini nr. 12. Reklaminis leidinys Nr. 10 (628) 12 puslapis

„Senukų“ prekybos tinklas yra tobulas pasirinkimas tiems pirkėjams, kurie nori rasti kokybiškas statybos prekes už prieinamą kainą. Jeigu jus domina išskirtiniai pasiūlymai, tada jums pravers „Senukų“ akcijų leidinys, kuriame rasite visas aktualiausias akcijas. Ar norite lengvai peržiūrėti naujausią leidinį? Tada patikrinkite internetinę svetainę akcijos.lt – ten visada rasite atnaujintą informaciją.

Ar jums reikia buitinės technikos, statybos, santechnikos ir šildymo prekių? O galbūt ieškote stilingų interjero detalių arba lauko ir vidaus baldų? O gal tiesiog norite kokybiškų įrankių, kurie padėtų įsirengti namus? Tai ir dar daugiau visada galite rasti „Senukų“ parduotuvėje. Žinoma, šis prekybos tinklas nuolat atnaujina savo pasiūlą, todėl „Senukų“ leidinys naujausias prekes ir joms skirtas akcijas padės pastebėti dar lengviau. Tiesiog peržiūrėkite naujausią akcijų leidinį ir pagal jį susiplanuokite artimiausią apsipirkimą – taip sutaupysite pinigų ir pirksite tik tas prekes, kurių jums iš tikrųjų reikia.

Jeigu jus sudomino naujausias „Senukų“ leidinys, tačiau neturite pakankamai laiko apsilankymui fizinėje parduotuvėje, nepamirškite, kad „Senukų“ prekes galite įsigyti ir internetu! Tikrai taip, internetinė „Senukų“ parduotuvė veikia itin paprastai ir lengvai, todėl greitai gausite savo pirkinį. Tiesiog įsidėkite patinkančias prekes į pirkinių krepšelį, sumokėkite ir pasirinkite jums tinkamiausią pristatymo būdą – į namus, į paštomatą arba į artimiausią parduotuvę.

Kartais „Senukų“ katalogas reklamuoja ir tokias akcijas, kurioms prireiks specialios lojalumo programos. Ar dar nesate prie jos prisijungę? „Senukų“ „SMART NET“ programa suteikia daugybę privalumų – gausite geresnes kainas, kaupsite taškus kiekvieno apsipirkimo metu, gausite specialius pasiūlymus. O gal jus domina partnerių akcijos? Net ir jas galite gauti, jeigu prisijungsite prie šios lojalumo programos. Paprasčiausias būdas turėti šią kortelę – atsisiųskite „SMART NET“ programėlę ir tada visos nuolaidos bus pasiekiamos keliais ekrano paspaudimais.

Ar jums šį kartą patiko „Senukų“ nuolaidų katalogas ir norite įsigyti kelias ten reklamuojamas prekes? Tada nepamirškite, kad akcijinių prekių kiekis yra ribotas, todėl verta iš anksto patikrinti prekių likutį artimiausioje parduotuvėje arba apsipirkti internetu. Visas akcijų sąlygas rasite leidinyje ir fizinėse parduotuvėse.

 

Kiti leidiniai iš Senukai

Kitos parduotuvės iš "Namams ir buičiai"

 • Ermitažas parduotuvė
 • PEPCO parduotuvė
 • JYSK parduotuvė
 • Moki-Veži parduotuvė
 • Thomas Philipps parduotuvė
 • Bikuva parduotuvė
 • Lankava parduotuvė
 • Jupoja parduotuvė
 • Lytagra parduotuvė
 • Viskas namams parduotuvė
 • Švaros Prekės parduotuvė
Daugybė patrauklių akcijų ir specialių pasiūlymų laukia jūsų visose Senukų parduotuvėse! Pasinaudokite galimybe ir apsipirkite sumaniau ir taupiau – naujausiame leidinyje atraskite patrauklias prekėms ar jų grupėms taikomas nuolaidas ir sutaupykite. Neradote aktualios akcijos? Pasižvalgykite kitų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniuose – galbūt puikus laimikis jūsų laukia būtent ten!
Apie projektą
Akcijos.lt – visų parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidiniai vienoje vietoje! Susipažinkite su specialiais pasiūlymais, išpardavimais, akcijomis bei nuolaidomis Maximoje, Lidl, Rimi, Jysk, Senukuose, Droge, Eurovaistinėje bei kitose populiariausiose parduotuvėse Lietuvoje ir apsipirkite tuščiai neišlaidaudami. Nepraleiskite galimybės peržiūrėti maisto prekių ir gėrimų, grožio bei sveikatos ir daugybės kitų produktų pasiūlymų – apsipirkite greičiau, paprasčiau ir, svarbiausia – pigiau!
 • Maistas ir gėrimai kategorija
  Maistas ir gėrimai
  Maxima parduotuvėIki parduotuvėLidl parduotuvėRimi parduotuvėNorfa parduotuvėŠilas parduotuvėPROMO Cash&Carry parduotuvėAibė parduotuvėVynoteka parduotuvėExpress Market parduotuvėČia Market parduotuvėKUBAS parduotuvėGrūstė parduotuvėAVS prekyba parduotuvėElimart Tau parduotuvėKoops parduotuvėGulbelė parduotuvė
 • Namams ir buičiai kategorija
  Namams ir buičiai
  Senukai parduotuvėErmitažas parduotuvėJYSK parduotuvėMoki-Veži parduotuvėThomas Philipps parduotuvėPEPCO parduotuvėBikuva parduotuvėLankava parduotuvėJupoja parduotuvėŠvaros Prekės parduotuvėLytagra parduotuvėViskas namams parduotuvė
 • Grožis ir sveikata kategorija
  Grožis ir sveikata
  EUROKOS parduotuvėDrogas parduotuvėEurovaistinė parduotuvėBenu parduotuvėCamelia parduotuvėGintarinė vaistinė parduotuvėNorfa vaistinė parduotuvėApotheka parduotuvėMano vaistinė parduotuvėRamunėlės vaistinė parduotuvė
 • Elektronika ir buitinė technika kategorija
  Elektronika ir buitinė technika
  TECHasas parduotuvė
 • Akcijos Suvalkuose kategorija
  Akcijos Suvalkuose
  POLOmarket parduotuvėBiedronka parduotuvėStokrotka parduotuvėLidl Lenkija parduotuvėPiko Suwałki parduotuvėKaufland parduotuvėDelikatesy Centrum parduotuvėAldi parduotuvė
 • Katalogai kategorija
  Katalogai
  Ikea parduotuvėOriflame parduotuvėAvon parduotuvėTupperware parduotuvėMARY KAY parduotuvėDOUGLAS parduotuvė